Renfert Пароструйний апарат POWER steamer 2 – це нові стандарти надійного та ефективного очищення.
Нагрівальний елемент знаходиться в нижній частині котла, що захищає його від води, вапна та хімікатів, які використовуються при роботі.
Процес очищення резервуару тиску відбувається легко завдяки великому оглядовому віконцю.
Поєднання потужності та робочого тиску дають надійне та ефективне очищення, а інноваційне парове сопло допомагає в даному процесі.
Існує додаткова можливість монтажу на стіні за допомогою спеціального тримача (опційно).
| Частота | 50-60 Hz |
| Споживча потужність |
2000 W |
| Вага | 10,1 kg |
| Електрична напруга | 220-240 V |
| Робочий тиск | 4,5 Bar |
| Об’єм посудини | 4 l |
| Об’єм рекомендованої заправки | 2,8 l |
| Максимальний об’єм заправки | 3 l |
| Габарити | 370 х 422 х 350 mm |
















Відгуки
Ще немає відгуків