Renfert Витяжка SILENT TC – потужна витяжка для збирання пилу.
Мотор прослужить набагато довше, ніж звичайні колекторні мотори.
Жодних додаткових витрат завдяки безмішковій технології збирання пилу.
Можливість налаштування автовключення за допомогою легкої комбінації клавіш.
| Рівень шуму під час роботи | макс. 54,3 дБ (A) |
| Частота | 50-60 Hz |
| Загальна потужність |
2850W |
| Габарити (ШхВхГ) | 275 x 535 x 540 mm |
| Вага | 22 kg |
| Продуктивність | 4000 л/хв |
| Клас фільтру | M згідно з EN 60335-2-69 |
| Місткість контейнеру для пилу | 7 l |
| К-сть каналів всмоктування | 1 |
| Електрична напруга | 220-240 V |






Відгуки
Ще немає відгуків