Renfert Витяжка SILENT TC2 – потужна витяжка з 2-ма всмоктуючими каналами.
Мотор прослужить набагато довше, ніж звичайні колекторні мотори.
Постійна потужність всмоктування – автоматичне підстроювання.
Жодних додаткових витрат завдяки безмішковій технології збирання пилу.
| Рівень шуму під час роботи | макс. 55 дБ (A) |
| Частота | 50-60 Hz |
| Загальна потужність |
2850W |
| Габарити (ШхВхГ) | 285 x 535 x 540 mm |
| Вага | 23 kg |
| Продуктивність | 4000 л/хв |
| Клас фільтру | M згідно з EN 60335-2-69 |
| Місткість контейнеру для пилу | 7 l |
| К-сть каналів всмоктування | 2 |
| Електрична напруга | 220-240 V |










Відгуки
Ще немає відгуків