Renfert Витяжка SILENT TS2 – потужна витяжка з колекторним мотором для збирання пилу.
Стабільна потужність всмоктування завдяки автоматичному підстроюванню.
Мотор прослужить набагато довше, ніж звичайні колекторні мотори.
Витяжка – проста в експлуатації та має великий дисплей.
Високий ступінь охорони здоров’я завдяки 2-ступеневій системі фільтрації.
Техніка фільтрації за допомогою мішка.
| Рівень шуму під час роботи | макс. 59 дБ (A) |
| Частота | 50-60 Hz |
| Загальна потужність |
3400W |
| Габарити (ШхВхГ) | 224x 591 x 584 mm |
| Вага | 27 kg |
| Продуктивність | 3300 л/хв |
| Клас фільтру | M згідно з EN 60335-2-69 |
| Місткість контейнеру для пилу | 7,5 l |
| К-сть каналів всмоктування | 2 |
| Електрична напруга | 220-240 V |




Відгуки
Ще немає відгуків