Renfert EASY view+ Стоматологічний візуальний комунікатор вражає простотою та універсальністю. Одначасно маючи потужний потенціал.
Потужна та блискуча візуалізація: робота в лабораторії показана в реальному часі на моніторі з кришталево чистою роздільною здатністю.
EASY view+ дозволяє лабораторіям зберігати час, який є одним із найцінніших ресірсів та оптимізовувати робочі процеси.
Зрештою, хоча словами можна пояснити багато, але реальне багатовимірне зображення – набагато чіткіше та легше зрозуміти.
| Частота | 50-60 Hz |
| Споживча потужність |
12 W |
| Вага з рукавом | 2,1 kg |
| Електрична напруга | 220-240 V |
| Роздільна здатність дисплею | Full-HD (1920 x 1080) |
| Збільшення | 4х кратне 15х кратне 20х кратне |
| К-сть збережених зображень | до 600 |
| Формат зображень | jpg |
| Довжина відеоряду | до 15 хв |
Додатково:
* Системні вимоги: Microsoft Windows 10 і вище; Intel® Core™ i3 та вище | Apple® macOS® 10.15 та вище; Intel® Core™ i5 та вище
** 3D-функціонал можливий лише з монітором Renfert; 2D-монітор з роздільною здатністю 1920×1080 (Full HD)








Відгуки
Ще немає відгуків