Renfert Витяжка SILENT compact – невеликого розміру компактний пристрій в базовій комплектації з максимальним вмістом.
Лише за допомогою комбінацій клавіш, Ви можете налаштувати автоматичне уввімкнення.
Легка заміна двигуна за лічені хвилини!
| Рівень шуму під час роботи | макс. 55 дБ (A) |
| Частота | 50-60 Hz |
| Потужність |
490 W |
| Габарити (ШхВхГ) | 245 x 440 x 500 mm |
| Вага | 13,2 kg |
| Продуктивність | 2500 л/хв |
| Клас фільтру | M згідно з EN 60335-2-69 |
| Місткість контейнеру для пилу | 2,6 l |
| Електрична напруга | 220-240 V |






Відгуки
Ще немає відгуків