Renfert Витяжка SILENT powerCAM EC – безщіткова технологія EC двигуна дає змогу працювати потужно та набагато довше.
Обмін даними між витяжкою та CAM-установкою відбувається за допомогою інтерфейсу ПЛК.
Жодних додаткових витрат завдяки безмішковій технології збирання пилу.
Дуже вмісткий контейнер для пилу, що заощадить час для очищення.
Утилізація дрібного фрезерного пилу відбувається за допомогою мішка для утилізації.
CAM-інтерфейс – Розетка RJ 45
| Рівень шуму під час роботи | макс. 54,3 дБ (A) |
| Частота | 50-60 Hz |
| Споживча потужність |
1610 W |
| Габарити (ШхВхГ) | 270 x 535 x 540 mm |
| Вага | 18 kg |
| Продуктивність | 4000 л/хв |
| Клас фільтру | M згідно з EN 60335-2-69 |
| Місткість контейнеру для пилу | 7 l |
| К-сть каналів всмоктування | 1 |
| Електрична напруга | 220-240 V |










Відгуки
Ще немає відгуків